Mobilne planetarium

Miejsce, w którym niebo jest na wyciągnięcie ręki.

Mobilne planetarium Sfera Wiedzy nowa kopuła 2017

Mobilne planetarium sposobem na pobudzenie ciekawości u dzieci.

Pokazy w planetarium dla dzieci to doskonały sposób na zainteresowanie i pogłębienie wiedzy na temat szeroko rozumianej astronomii, a także na rozwój ich kreatywności i spostrzegawczości. Śledzone z wygodnego miejsca, poruszające się po kopule planetarium animacje video, okraszone dodatkowo komentarzem i przedstawiające gwiazdy, planety oraz inne kosmiczne obiekty, pozwalają nie tylko zapewnić rozrywkę, ale także przekazać najważniejsze wiadomości w przystępny sposób, gwarantując skupienie się dziecka.
Dziecko po obejrzeniu seansu w planetarium z pewnością zainteresuje się zagadnieniami związanymi z kosmosem co może przenieść się później także na chęć pogłębiania wiedzy z innych dziedzin nauki.

W mobilnym planetarium „Sfera Wiedzy” przywiązujemy ogromną uwagę do atmosfery panującej pod kopułą. Osoby prowadzące pokazy to miłośnicy astronomii, którzy zarażają pozytywną energią i radością, nie pozostawiając żadnego pytania bez odpowiedzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki poziom pokazów oraz bezproblemową organizację przedsięwzięcia.

Pokazy dla poszczególnych grup wiekowych.

Przedszkole

Od maluszków po starszaki.

Mobilne planetarium Sfera Wiedzy - przedszkolaDowiedz się więcej.

Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Mobilne planetarium „Sfera Wiedzy”.

Sięgnij z nami nieba.

KONTAKT
606-436-225

Zachowaj Spokój! Nadchodzi coś nowego_2

zanieczyszczenie powietrza i wpływ na zdrowie ludzi mobilne planetarium Sfera Wiedzy

Obieg wody w przyrodzie mobilne planetarium Sfera Wiedzy